Novinky a akce
Zde se dozvíte vše co chystáme

Máš pocit, že je na čase vyšperkovat svůj look se vším všudy? Pak je tato soutěž právě pro Tebe. Klikni pro více informací

Máš chuť na pořádnou změnu ve velkém stylu? Svěř se do rukou našich barberů, kteří jakoby se s barvami v ruce narodili. Pomůžou Ti s výběrem odstínu, který bude následně aplikován, zatímco Ty si můžeš užívat pohody, drinku a vodní dýmky. Závěrem Ti poradí, jaké vlasové produkty pro Tvé nové barevné háro zvolit.

Ode dneška o Vás budeme pečovat pomocí pánské kosmetiky značky DEPOT®, kterou si u nás v holičství budete i moci zakoupit. Stačí se jen slůvkem zmínit u našich holičů, že byste chtěli bližší informace a rádi Vám je poskytnou.

Rozhodli jsme se pro vás v této nelehké době otevřít mnohem dříve než bylo původně v plánu. Připravili jsme pro vás zahajovací ceny, profesionální služby a pohodovou atmosféru.

Naše nově vznikající tradiční pánské holičství, přijme do svých řad co nejdříve zkušeného, nebo začínajícího holiče / barbera, kterého jeho práce baví, naplňuje a jeho životním stylem.💈