Příběh našeho holičství

Příběh Quantum barber shopu se začal psát v květnu roku 2020. Máme rádi tradice, proto jsme se rozhodli otevřít pánské holičství ve stylu dob dávno minulých. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte, že nebudete chtít odejít. U nás v barber shopu to není jen o střihu a holení, ale o celkovém odpočinku a načerpání nové energie v dnešní hektické době.

Máte rádi sklenku dobrého pití nebo poklidný relax se shishou? Pak jste na správné adrese a přijďte se k nám nechat hýčkat.

Těšíme se na Vás.

Vaše pánské holičství v centru Pardubic

Quantum Barber shop tým

Patrik

Zaměřuji se na tradiční způsob, do kterého aplikuji nové trendy. Práce v barbershopu není jen o střihu, ale i z celkového prožitku.

Páťa

Práci v pánském holičství beru profesionálně a stále zdokonaluji kvalitu svých střihů, mimoto zastávám seriózní přístup ke klientům. Absolvoval jsem řadu školení, mezi která patří například Barber academy, Online education s Volodimírem ( přední cz/sk barber) nebo také soukromé školení s Matomiskem (přední cz/sk barber).

Eva

Jsem vystudovaná kadeřnice s pěti letou praxí. Objevila jsem v sobě vášeň pro pánské střihy, proto jsem ráda za možnost pracovat v Quantum barber shopu, kde mohu svým klientům nabídnout kromě vyšperkovaného střihu rovněž barvení vlasů a vousů. Jsem ráda, když mohu dokázat, že i v pánském holičství mají dámské ruce co nabídnout.

Natka

Jsem vystudovaná kadeřnice, přičemž mě od počátku zajímaly pánské střihy, kterým jsem se dlouhou dobu věnovala sama. Zdokonalovala jsem se v pánském střihu a holení na svých známých a nyní mám konečně možnost ukázat své kvality zde v Quantum barber shopu. Mám ráda, když mohu plnit zákazníkům jejich vysněná přání ohledně vzhledu a vykouzlit jím tak sebevědomí. 

Jéňa

Stříhání s lidmi v Quantum Barber je pro mě koníčkem a odreagováním. Jelikož si potrpím na detailu, klient neopustí křeslo, dokud není vše dokonalé.

Gustavo

Rád na sobě pracuji a čelím novým výzvám. Práce v Quantum Barber shopu je pro mě jak výzvou, tak místem, které mi dává prostor posunout se dál.