Příběh našeho holičství

Příběh Quantum barber shopu se začal psát v květnu roku 2020. Máme rádi tradice, proto jsme se rozhodli otevřít pánské holičství ve stylu dob dávno minulých. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte, že nebudete chtít odejít. U nás v barber shopu to není jen o střihu a holení, ale o celkovém odpočinku a načerpání nové energie v dnešní hektické době.

Máte rádi sklenku dobrého pití nebo poklidný relax se shishou? Pak jste na správné adrese a přijďte se k nám nechat hýčkat.

Těšíme se na Vás.

Vaše pánské holičství v centru Pardubic

Quantum Barber shop tým

Patrik

Zaměřuji se na tradiční způsob, do kterého aplikuji nové trendy. Práce v barbershopu není jen o střihu, ale i z celkového prožitku.

Páťa

Práci v pánském holičství beru profesionálně a stále zdokonaluji kvalitu svých střihů, mimoto zastávám seriózní přístup ke klientům. Absolvoval jsem řadu školení, mezi která patří například Barber academy, Online education s Volodimírem ( přední cz/sk barber) nebo také soukromé školení s Matomiskem (přední cz/sk barber).

Jéňa

Stříhání s lidmi v Quantum Barber je pro mě koníčkem a odreagováním. Jelikož si potrpím na detailu, klient neopustí křeslo, dokud není vše dokonalé.

Gustavo

Rád na sobě pracuji a čelím novým výzvám. Práce v Quantum Barber shopu je pro mě jak výzvou, tak místem, které mi dává prostor posunout se dál.