Příběh našeho holičství

Příběh Quantum barber shopu se začal psát v květnu roku 2020. Máme rádi tradice, proto jsme se rozhodli otevřít pánské holičství ve stylu dob dávno minulých. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte, že nebudete chtít odejít. U nás v barber shopu to není jen o střihu a holení, ale o celkovém odpočinku a načerpání nové energie v dnešní hektické době.

Máte rádi sklenku dobrého pití nebo poklidný relax se shishou? Pak jste na správné adrese a přijďte se k nám nechat hýčkat.

Těšíme se na Vás.

Vaše pánské holičství v centru Pardubic

Quantum Barber shop tým

Patrik

Zaměřuji se na tradiční způsob, do kterého aplikuji nové trendy. Práce v barbershopu není jen o střihu, ale i z celkového prožitku.

Páťa

Práci v pánském holičství beru profesionálně a stále zdokonaluji kvalitu svých střihů, mimoto zastávám seriózní přístup ke klientům. Absolvoval jsem řadu školení, mezi která patří například Barber academy, Online education s Volodimírem ( přední cz/sk barber) nebo také soukromé školení s Matomiskem (přední cz/sk barber).

Zuzka

Též jsem vystudovala střední školu s oborem kadeřnice. V minulosti jsem pracovala ve známém barber shopu v Praze. Své schopnosti se snažím neustále zlepšovat a sleduji aktuální trendy. Jelikož si potrpím na detailu, klient neopustí křeslo, dokud není vše dokonalé.

Natka

Jsem vystudovaná kadeřnice, přičemž mě od počátku zajímaly pánské střihy, kterým jsem se dlouhou dobu věnovala sama. Zdokonalovala jsem se v pánském střihu a holení na svých známých a nyní mám konečně možnost ukázat své kvality zde v Quantum barber shopu. Mám ráda, když mohu plnit zákazníkům jejich vysněná přání ohledně vzhledu a vykouzlit jím tak sebevědomí. 

Eva

Jsem vystudovaná kadeřnice s pěti letou praxí. Objevila jsem v sobě vášeň pro pánské střihy, proto jsem ráda za možnost pracovat v Quantum barber shopu, kde mohu svým klientům nabídnout kromě vyšperkovaného střihu rovněž barvení vlasů a vousů. Jsem ráda, když mohu dokázat, že i v pánském holičství mají dámské ruce co nabídnout.

Gustavo

Rád na sobě pracuji a čelím novým výzvám. Práce v Quantum Barber shopu je pro mě jak výzvou, tak místem, které mi dává prostor posunout se dál.